Saç dökülmesine saç beyazlamasına bitkisel kesin çözüm

Saç dökülme sorunu veya saç beyazlaması sorunu yaşayanlar, evde bulunabilir malzemelerden saç dökülmesine ve saç beyazlamasına engel olabilirsiniz. Saç dökülmesi ve saç beyazlamasına internet sitelerinde ve aktarlarda çeşitli saç kürleri yöntemleri anlatılmakta ve satılmaktadır.

sac beyazlamasina denenmis bitkisel kesin cozum
Bu saç kürü yöntemleri'nin tamamı ticari amaçlıdır. Prof. Dr bilmem kim, o aktar bu aktar hepsi birer ticari ranttır. Bahsedeceğim yöntem, bizzat denenmiş sonuç alınmış bir yöntemdir.

Saç dökülmesine ve beyazlamasina bitkisel ilaç yöntemi:

Hakiki katkısız zeytinyağını gece yatmadan önce saçları kırmadan parmak uçları ile masaj yapar gibi saç diplerine yedirin.
Etrafa sıçramaması için tülbend ile saçınızı bağlayın. 
Gece yatarken bir dilim sarımsağı su ile çiğnemeden yutunuz. 
Sabah zeytinyağlı sabun ile yıkayın. Bulabilirseniz sidr ağacı yaprağını kaynatarak yıkayınız.
Bu esanada kesinlikle hiç bir şampuan kullanmayınız. Çörek otunu ister çiğ olarak ister yemeklere katarak tüketin.

Peygamber efendimiz (s.a.v) saç bakımını nasıl yapardır?

Peygamber efendimiz (s.a.v) saç bakımını sidr ağacının yaprağını kaynatarak elde edilen sıvı karışımla saçlarını yıkar ve saçlarına zeytinyağı sürerek saç bakımını yapardır.
"Kim saç bırakmışsa, onun bakımına dikkat etsin.", " Saçı olan, saçına ikram etsin." buyurmuşlardır.
Uygulamayı yaptığınız ilk günden itibaren beyazlayan saçlar yavaş yavaş kahve rengine dönmeye başlayacaktır. İleriki günlerde beyazlayan saçlar eski haline dönmeye başlayacaktır. Saç dökülmesi 3 gün sonra durmaya başlayacaktır.

Bu uygulamayı gün içersindede yapabilirsiniz. Benim uygulayıp sonuç aldığım tek saç yöntem bu olduğu için saç sorunu yaşayanların faydalanması için paylaştim.

Saç dökülmesine saç beyazlamasına bitkisel kesin çözüm, saç dökülmesine bitkisel yağlar, saç dökülmesine bitkisel kür, Peygamber efendimiz (s.a.v) saç bakımını nasıl yapardır

Etiketler:

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *