Android Mobil Telefondan Facebooka giremiyorum Sorunu ve çözümü

Mobilden Facebook açılmıyor facebooka giremiyorum 2016 ? Android Telefondan Facebook neden açılmıyor? Android mobil telefondan faceye giremiyorum sorunu ve kesin çözümü. Mobil den Facebook Neden açılmıyor?

Facebook Neden Yavaş?
Facebook ülkelere göre yoğunluktan dolayı yavaşlamalar yaşamaktadır. Bu yoğunluk facebook sitesine girişi epeyce yavaşlatır bazen de girilmez duruma getirir. Bu durumlarda Android telefonunuzun internet ayarlarıyla oynamanıza gerek yoktur.

Çeşitli internet sitelerinde, Facebook Mobil giriş yöntemi olarak, DNS ayarları ve güvenilmeyen VPN uygulamaları anlatılmaktadır. Bu tür uygulama ve uygulama programlarını telefonunuza indirmeyiniz.

Android mobil telefondan facebooka giremiyorum sorunu
Andorid Telefondan Faceook'a Hızlı Giriş Nasıl Yapılır?
Android Mobil telefonlardan yavaşlayan Facebook'a hızlı giriş yapmak en iyi yöntem Android Zenmate uygulaması bu uygulamayı telefonunuza yüklemeniz.

Youtube giriş sorunu yaşıyorsanız: Youtube giremiyorum sorunu çözümü

Ayrıca bakınız: Programsız Android telefon gereksiz dosya temizleme hızlandırma

Uygulamayı yüklediğiniz taktirde, Android mobil telefondan ve tabletten facebooka giremiyorum sorunu kesin olarak çözüme kavuşacaktır.

Mobilden Facebook'a giremiyorum? Android Telefondan Facebook neden açılmıyor? Android mobil telefondan facebook'a giremiyorum sorunu ve kesin çözümü.

Etiketler: ,

Yorum Gönder

 1. Facebook a gidemiyorum ağ bağlantısı yok diyor

  YanıtlaSil
 2. Aynı sorun bendedenvar faceye girmiyor ag baglantısı yok diyo telefonda ne demek oluyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorun sadece facebooka girerken yaşıyorsanız, zenmate veya puffin deneyin. Bazen interten yavaş olabiliyor bu durumda ağ bağlantısı yok hatası verir.

   Sil

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *