Hoott Nedir? Hoott Nasıl Kullanılır? Hoott Güvenilir mi?

Soru:
Son günlerde Whatsapp, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarım üzerinden gelen mesajlarda "Slm ben Özge nasıl gidiyor? Hoott uygulamasından devam edelim mi? gibi mesajlar geliyor. Ardından link mesajı ile Google Play sayfasına yönlendiriyor, nedir bu Hoott uygulaması?

Cevap:
Uygulamayı incelediğimizde basit ve son derece uzak durulması gereken sahte bir android sohbet arkadaşlık uygulaması olduğunu tespit ettik. Profil resimleri yerli yabancı sitelerden alıntı.

Hoott Nedir? Hoott Güvenilir mi?
Hoott uygulaması ilk başka size üç farklı bayana mesaj göndermenizi istiyor. Tabi siz gerçek olduğunu sanıyorsunuz. Gönderdiğiniz üç mesajdan sonra bedava mesaj gönderme hakkınız bitiyor ve kimseye mesaj atamıyorsunuz.
hoott ücretli mi
Mesaj hakkınızın bitmesinden sonra sistemindeki sahte (bot) profillerden sürekli size mesaj gelmeye başlıyor, amaç Gold veya vip üyeliği için ücret ödemek. Gold veya vip üye olduğunuzda (biz kesinlikle tavsiye etmiyoruz fazladan paranız gider hiç bir hak talep edemezsiniz) artık iş işten geçmiş oluyor.

Size gönderilen mesajların bir bot olduğunun farkına varıyorsunuz, özetlemek gerekirse gold veya vip üye olsanız dahi telesekreterle konuşmuş gibi konuşuyorsunuz. Hoott güvenilmeyen bir sohbet arkadaşlık sitesi olduğunu unutmayınız. Bakınız bir başka dolandırıcılık yöntemine Hediyeci Mobi Nedir?

Hoott nedir, hoott ne demek, hoott nasıl kullanılır, hoott ücretli mi, hoott paralı mı, Hoott Güvenilir mi

Etiketler: ,

Yorum Gönder

[blogger][disqus]

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *